Lazer Kesim Hizmetlerimiz

Home / Lazer Kesim Hizmetlerimiz

Lazer Kesim Bizim İşimiz 0535 601 48 83

Lazer kesim ve kazıma için kullanmakta olduğumuz Galvo Lazer sistemlerimiz, Kağıt, etiket, davetiye, kartvizit, pleksi, ahşap,suntalam, mdflam, kontraplak, mdf , pvc, highgloss akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim ve kazıma yapabilmektedir.Galvo lazer makinamız matbaacılık ürünlerinde, ahşap ürünlerde ,masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazeroyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmemizi sağlar. Hızla gelişen matbaa sektöründe galvo lazerlerimiz ile inanılmaz hassasiyetle yarım ve tam kesim’e olanak sağlayarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Mobilya sektöründe trend haline gelen kapakların üzerine lazer desenleme işlemini mükemmel kalitede müşterilerimize sunmaktayız.

Galvo lazer makinalarımız metal harici tüm yüzeylerde yüzeysel yada daha derin olacak şekilde kesme, yakma yada oyma yapabilir.Böylece müşterilerinize bizlerin sayesinde çok daha kaliteli ve modern tasarımlar sunabilirsiniz. İstenildiğinde yanık ve duman izi olmadan en hassas malzemeye beyaza yakın kesim ve kazıma yapabilmekteyiz.

Lazer kesim ve kazıma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla tüm işlemleri hızlı ve uygun fiyat çözümleri ile yapmaktayız. Lazer kesim, desen ve teknik konular dahil her türlü sorularınızı lütfen bize iletiniz.Bizi herzaman arayabilirsiniz 0535 601 48 83

Yaptığımız İşlerden Örnekler;

Drs Lazer olarak lazer kesim sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir firmayız.Bizim için sadece müşterilerimizden gelen fason lazer kesim işleri değil bizimde tasarladığımız ürünler ve özel tasarımlarımızla bu piyasada müşterilerize her anlamda yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Lazer kazıma ve kesim cihazlarımız Giotto Galvo Lazer markası olup ahşap,kağıt,pleksi,LGP Panel,deri,keçe gibi birçok ortamda çalışma yeteneğine sahiptir.

Drs lazer olarak en önemli hedeflerimizden biriside müşteri memnuniyetidir.Müşterilerimizin gerek tasarım yapan ekibimizle gerekse de teknolojinin son özelliklerini kullandığımız italyan giotto galvo lazer kazıma ve kesim cihazlarımızla istediklerini gerçekleştirmek hem bize bir gurur hemde işimizi yapmanın hazzını vermektedir.

Neden Giotto Galvo Lazer Sistem Cihazını Kullanıyoruz

Drs lazer olarak Lazer kazıma ve kesim işlemlerinde artık daha esnek tasarımlar oluşturmaya izin veren ve malzeme nitelikleri ne olursa olsun aynı şekilde sonuç sağlayan cihazlar tercih etmekteyiz. Bu anlamda lazer makinası için giotto galvo lazer cihazı en iyisidir. Galvo lazer sayesinde kumaş türleri, elbise, desen kazıma, denim ve desen markalama,ahşap kazıma,pleksi kesim,pleksi kazıma,deri kesim, bıyık zımpara, aksesuar kesimi gibi piyasalar için seri ve profesyonel üretim sağladığı için DRS lazer olarak bu cihazı kullanmaktayız. Bu sektörde iş yapmak isteyen ve yeni başlayanlar için Drs lazer olarak 2. el cihaz satışımız da mevcuttur. Dayanıklı, aynı kalitede ve işlevsel anlamda hiçbir sorunu olmayan lazer makinası teminatı sağlanır. Firmamızla iletişime geçerek cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.Bizi herzaman arayabilirsiniz 0535 601 48 83

Günümüzde kumaş,deri,kağıt,cam,LGP panel, ahşap malzeme, pleksi gibi ürünlerin işlenmesi, desenlenmesi ve kesilmesi için artık lazer kazıma ve kesim çalışmaları rağbet görüyor. Kusursuz sonuç almak adına da giotto galvo lazer cihazı önerildiği için bizde bu cihazları kullanmaktayız.

Drs Lazer Olarak;

-Lazer kağıt kesim

-Lazer kesim davetiye

-Etiket Lazer kesim

-Lazer kesim kartvizit

-Ahşap lazer kesim ve kazıma

-Pleksi lazer kesim ve kazıma

-Üç boyutlu lamba lazer kazıma

-Saya lazer kesim

-Çanta lazer kesim

-Lazer deri kesim

-Masa lazer kazıma

-Sandalye lazer kazıma

-Sunum tahtası lazer kazıma

-Denim lazer yıpratma

-LGP Pleksi noktalama

 

Bizi herzaman arayabilirsiniz 0535 601 48 83