Bakırköy Lazer Kesim Firması

BAKIRKÖY LAZER KESİM

2014 öncesi Lazer makineleri tamir ve satış hizmeti vermekte iken 2014 yılı itibariyle lazer kesim ve kazıma hizmetleri sağlamak için Drs Lazer Tasarım firmasının kurulumuna karar verdik. Firmamızın kuruluş amacı sektördeki öncü firma olmak ve müşterilerimize kusursuz temizlik ve hassasiyetle kesim ve kazıma hizmeti sağlamaktır.

Yerimiz İstanbul Giyimkente olmasına rağmen fason lazer kesim işlerinizi bize Corel draw yada dijital vektörel ortamda grafik olarak attığınız takdirde yapacağımız numune çalışmalarında mutabık kalırsak isdediğiniz adetlerde kargo vesilesiyle ön ödemeli şekilde Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Drs Lazer kurucusu Turgut Duras üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Mekatronik bölümünde tamamladıktan sonra, Sei Giotto lazer Türkiye distribütörlüğünde iş hayatına başlamıştır ve teknik servis müdürü olarak firmadaki pozisyonundan ayrılarak Drs Lazer’i hayata geçirmiştir.

Drs Lazer olarak fason deri, pleksi, kağıt, ahşap, denim, kumaş, cam lazer kesim işleri yapmamızın yanında lazer kesim makinası satışı, tamiri ve yedek parça satışı işleride yapmaktayız.

Bakırköy Pleksi Lazer Kesim Bizim İşimiz info@drslazer.com

Pleksi malzemeyi tanıyarak pleksi lazer kesim faaliyetlerimizi anlatmaya çalışalım.Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yaklaşık 150°C de ısıtıldığında birçok şekle girebilir, eğilip bükülebilir.

Bakırköy    fason lazer kesim

Basınçla ve vakumla form verilebilir.Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder.Pleksinin maksimum dayanma sıcaklığı 80°C dir. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir. 250°C de alevle Bakırköy uşabilir.Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilir.Pleksi şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir.Atmosfer şartlarında dayanıklılığı diğer bütün plastiklerden daha yüksektir. Bu sebeple çok değişik iklim şartlarında dahili ve harici geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.Plekside +/-% 15 oranda kalınlık toleransı vardır.

Bakırköy Pleksi Lazer Kesim İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim, Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm,Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma, Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Giotto Lazer ve NRGL ve Mercury Lazer makinalarımız ile bizi Tercih Edebilirsiniz.

Drs lazer olarak sizlere pleksi lazer kesim hizmeti vermek için Giotto Galvo Lazer Kesim cihazlarımızla lazer kesim hizmetlerini hızlı,ucuz ve kaliteliteli bir şekilde vermekteyiz.

Drs lazer olarak pleksi reklam lazer kesim,pleksi pano lazer kesim,pleksi afiş lazer kesim,pleksi takı lazer kesim,pleksi hediyelik eşya lazer kesim,pleksi aydınlatma elemanı lazer kesim,pleksi ev ve büro mobilyaları lazer kesim,pleksi masa ve sehpa ayakları lazer kesim olmak üzere pekçok alanda lazer kesim,pleksi lazer kazıma işlerini hızlı ve en uygun fiyata yapmaktayız.

Bakırköy Pleksi Lazer Kesim Tipik Kullanım Alanları

 • Dekorasyon ve iç mimari lazer kesim
 • Masa ve sehpa ayakları lazer kesim
 • Ev ve büro mobilyaları lazer kesim
 • Aydınlatma elemanları lazer kesim
 • Banyo ve mutfak aksesuarları lazer kesim
 • Tekne, yat dekorasyon ve aksesuarları lazer kesim
 • Hediyelik eşya lazer kesim
 • Takı lazer kesim
 • Endüstriyel alanlar için lazer kesim
 • Tüm özel tasarımlar için lazer kesim
 • İç ve dış mekân reklam, pano, afiş uygulamaları lazer kesim

İstediğiniz tasarımda pleksi lazer kesim,pleksi lazer kazıma yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Bakırköy Deri Lazer Kesim Bizim İşimiz info@drslazer.com

Drs Lazer, Deri lazer kesim,lazerle desen işleme ve kazıma işlerinde sektördeki en son teknoloji Giotto Galvo lazer kullanarak lazer işlerini kusursuz hassasiyet ve temizlikte müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabı Saya, Zenne, Merdane, Terlik, Babet, Çanta ve Bakırköy dahil olmak üzere Suni ve doğal tüm derilerinizi beyaz renk dahil yanık izi ve leke olmaksızın yapmaktadır. Sizlerde Drs Lazer’e gelerek farkı ve kaliteyi tercih edebilirsiniz.

fason lazer kesim

Bakırköy Çanta Lazer Kesimi

Son yıllarda popüler olan, lazer kesimli çanta modelleri Drs Lazer tarafından büyük bir özenle kesilmektedir. Deri Lazer Kesim alanında uzman ekibimiz ve yüksek teknolojide yüksek kapasite makinelerimiz ile çanta lazer kesim işlerinizi en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Bakırköy ’da deri lazer kesim firması dendiğinde aklınıza gelecek ilk şirket olma yolunda çalışan ve çalışma düsturlarımıza verdiğimiz değer ile her zaman yanınızdayız. Son teknoloji galvo lazer makinelerimiz ile çanta lazer kesim alanında aradığınız kaliteyi ve müşteri desteğini her zaman bulacaksınız.

Deri çanta ve cüzdan üzerine yapılan oyma işlemleri, teknolojinin sunduğu yeni makineler ile üretilmektedir. Temiz ve lekesiz olarak çantalara lazer uygulaması özenle yapılmaktadır.Zeytinburnu Merter lokasyonunda olan Drs Lazer Kesim farklı teknoloji ve teknikleri ile istenilen seçenek ve desnler ile siz müşterilerine her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Bakırköy Ayakkabı Lazer Kesimi

fason lazer kesim

Lazer kesim teknolojisi insanlığın hayatına çok hızlı girdi ve çok kısa sürede her sektörde kullanmaya başlandı. Hususiyetle ayakkabı,deri ve saya sektöründe neredeyse lazer kesim işlemi olmadan imal edilen ayakkabı yok desek yanlış olmaz. Drs Lazer’in Galvo Lazer makinaları ile yazlık ayakkabı,yazlık terlik,babet gibi ürünler lazer kesim ile üretilmektedir.

Ayakkabılara değişik güzellik katan lazer kesim faaliyetlerinizi Drs Lazer üzerinden istediğiniz desenlerde sunmaktayız. Kataloğumuzda olan desenlerden birini seçip gerisini Drs’ye bırakmanız yeterli olacaktır. Tasarladığımız desenler ile ürettiğiniz ayakkabılara ayrı bir şıklık katarak müşterilerinize daha hızlı kavuşacaksınız.

Üretimi yapılacak deri yada suni deri ayakkabı için lazer kesim işlemi uyguladığımız galvo lazer makinaları ile en şık tasarımlara imzamızı atıyoruz. Ayakkabı ve deri lazer kesim işlemleri için kaliteli ve problemsiz galvo lazer makinalarımız ile çok büyük kitlelere hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyat politikamız kaliteli işçilik ile birleşince tercih edilen bir firma olduğumuzu bilmekteyiz. Yaptığımız işlerde neredeyse en az fire veren bir firma olduğumuzdan müşterilerimiz genelde deri ve ayakkabı lazer kesim işlerini bizlere emanet etmektedir.

İstediğiniz taktirde firmamıza gelebilir bir kahvemizi içebilir siz kahvenizi içerken bizlerde size ayakkabı alzer kesim konusunda yaptığımız desenleri gösterebilir ve makina parkurumuzu gezdirerek çalışma politikamız ile bilgi verebiliriz. Bizimle çalışırsanız şu kesin ; kesinlikle farklı tasarımlarımız ile ürettiğiniz ayakkabı modelleri zenginliği arttırarak müşteri kitlenizi arttıracaksınız.

Bakırköy Terlik Sayası Lazer Kesimi | Babet Lazer Kesimi

Ayakkabı,terlik,babet,saya,taban malzemelerinize yüksek kaliteli galvo lazer makinalarımız ile en yüksek kalitede lazer desen kazıma,lazer kesim ve lazer markalama işlerinizi en kısa sürede en kaliteli bir biçimde yapmaktayız.

Drs Lazer deri lazer kesim için Giotto Lazer ayakkabı & deri sektöründe yıllardır kullanılmakta ve artık lazersiz ayakkabı, terlik, çanta yok denebilir. Özellikle ayakkabı sektöründe taban, mostrasın dan tüm parçalarının da lazer işlemi yapılmaktadır. Yazlık ayakkabı ve terliklerin tamamında lazer delik yada perforaj Drs Lazer tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca lazerin ilk yıllarında deri ceket ve mont üzerinde lazer işleme yapılmaktaydı bir ara yapılmasada artık bizler Drs Lazer olarak ceket ve mont lazer kesim işlemlerinide yapmaktayız.

Drs Lazer Olarak Giotto galvo lazer makinalarımız ile ayakkabı sektöründe saya kesimi, ayakkabı deri delik delme,
kazıma, markalama, deri etiket imalatı, deri kesim etiket, deri kesim çanta, deri kesim ceket imalatı yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz info@drslazer.com

Bakırköy Kağıt Lazer Kesim Bizim İşimiz

info@drslazer.com

Drs Lazer kağıt lazer kesim için Giotto Galvo Lazer makinaları ile matbaa sektöründe dekoratif kağıt kesimi ile sayfalarda farklı dizaynlar elde edebiliriz. Kitap kapaklarında deri, ahşap seçerek ve üzerine lazer desen kazıma ile değerli kitap ve katologlar hazırlayabiliriz.

Kağıt,davetiye,kartvizit ve kağıt lazer kesim ile ilgili her işi yapmaktayız.Yerimiz Bakırköy zeytinburnu-maltepe’de olmasına rağmen Bakırköy ’un her yerinden fason kağıt lazer kesim ve fason davetiye lazer kesim işlerini istediğiniz adetlerde alıp sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Bakırköy    fason lazer kesim

Bizi Herzaman Arayın info@drslazer.com

Lazer Kesim Davetiye; üretiminde kullanılan giotto galvo lazerler ile çok hızlı ve kaliteli davetiye üretimi yapılmaktadır. Hali hazırda endüstriyel lazer kesim davetiye üretimi yapan Türkiye’de ve tüm dünyada firmalar gibi DRS Lazer’de Giotto paper ve otomasyonlu modelimiz olan PaperOne 3500 modeli ile sizlere hız ve kaliteli üretim sağlamaya devam etmektedir.

Drs lazer olarak matbaa lazer kesim işlerinizin hepsini yapıyoruz.

DRS Laser olarak tüm matbaa ve davetiye firmaları için az eleman ile hatasız üretim sağlayacak yeni sistemler hakkında mutlaka bilgi almanızı rica ederiz.

Bizi Herzaman Arayın info@drslazer.com

Bakırköy maltepe lazer kesim

Bakırköy kağıt lazer kesim firmaları

Bakırköy zeytinburnu lazer kesim

Bakırköy matbaa lazer kesim

Bakırköy kağıt lazer kesim

Bakırköy davetiye lazer kesim

Bakırköy fason lazer kesim

Bakırköy fason lazer firmaları

Bakırköy Davetiye Lazer Kesim Bizim İşimiz

info@drslazer.com

Davetiye Lazer Kesim işlemleri için Drs lazer olarak Giotto Paper cihazlarını kullanmaktayız. Hali hazırda Türkiye’de büyük davetiye firmalarının bir çoğu giotto paper ve I-scan lazer ile kabinli yada rulodan ruloya davetiye kesimi yapan lazer makinelerimiz ile üretim yapmaktadır bizde DRS Lazer olarak bu teknolojileri kullanmaktayız.

Giotto lazer ve I-scan lazer ile kesim kalitesi ile net ve çok temiz kesim yapabilmektedir. Önemli uyarıda bulunmak gerekirse Daha önceden diğer marka lazerler ile denemeler yapmış müşterilerimizin kağıt lazer kesiminin kaliteli olamıyacağına ve yüksek üretimin mümkün olmadığına karar vermişler ve giotto lazer testinden sonra kararlarını değiştirip Giotto Paper Lazer yatırımı yaparak üretime başlamıştır bizde Drs lazer olarak bu teknolojiyi kullanmaktayız. Bizi Herzaman Arayabilirsiniz info@drslazer.com

Drs lazer kesim olarak bir çok alanda lazer kesim ve lazer kazıma yaptığımız gibi kağıt alanındada lazer kesim hizmetlerini yürütmekteyiz davetiye konusunda bize gelen müşterilerimizin tasarımları ile çalıştığımız gibi müşterilerimizin önüne yüzlerce davetiye kalıbıda sunmaktayız.

İstediğiniz tasarımda davetiye lazer kesim,kağıt lazer kesim yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Daha Modern Davetiyeler İçin Davetiye Lazer Kesim Hizmetlerimizi Seçin

Özel günler için hazırlanan davetiyeleri kısa sürede belirlenen miktarda temin edebilmenin en hızlı ve en kaliteli yolu lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Elbette davetiye lazer kesim işlemlerini yapan birçok firma olsa da, kullandığı cihaz ve çalışma sistemi ile fark yaratan bir firmaya yönelmek en doğrusu. Bu anlamda firmamızın lazer kesim çalışmaları, davetiye ürünlerinde de ayrıcalığını sizlere kanıtlıyor. Giotto galvo lazer cihazı ile kestiğimiz davetiye ürünlerde kusursuz bir sonuç sağlanıyor. Cihazımız tüm davetiye tasarımlarına uyum sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Klasik davetiye kart malzemelerinin ötesinde, farklı malzemelerin kesimi de sağlanabilmektedir. Böylelikle hayalinizdeki davetiye ürünlerini aynı şekilde oluşturmanız artık mümkün.

Düğün, nişan, doğum günü ve aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler için istediğiniz sayıda davetiye hazırlatabilirsiniz. Lazer kesim işlemleri belirlenen süre içerisinde teslim edilecek davetiyeleri hazırlar. Kağıt dekorasyonu olarak da kabul edilebilecek bu işlemler ile tasarlanan her davetiye aynı şekilde hazırlanmış olur. Diğer davetiye üretim yöntemlerine göre çok daha hızlı, kaliteli ve yenilikçi bir tercih olacaktır. Kağıt malzemesi, ölçüsü gibi kısıtlamalar olmadan davetiye tasarlanmasına olanak tanıyoruz. Davetiye lazer kesim hizmetleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Davetiye tasarımı, miktarı, teslim tarihi gibi detaylar belirlendikten sonra gerisi firmamızın çalışmalarına kalıyor.

Lazer kesim hizmetlerinde en iyisini tercih etmek istiyorsanız, firmamızla görüşebilirsiniz. Davetiye lazer kesim ve matbaa çalışmaları için talep edilenden daha iyisini sunacağımızın garantisini veriyoruz. Üstelik sizlere ekonomik fiyatlandırma garantisi de sunmaktayız. Tüm firma ve kişilerin davetiye talepleri için firmamız davetiye lazer kesim hizmeti ile yardımcı olmaya hazırdır. Davetiyelerinizin kesim şekli ne olursa olsun cihazımız size yardımcı olacaktır. Özel günlerinizi temsil eden davetiyeleri de aynı özenle hazırlatmak hiç de zor olmayacak.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz info@drslazer.com

Bakırköy davetiye lazer kesim yapan firmalar

Bakırköy fason davetiye

Bakırköy davetiye üretim

Bakırköy kağıt lazer kesim

Bakırköy fason kağıt lazer kesim

Bakırköy fason davetiyeciler

Bakırköy zeytinburnu fason davetiye

Bakırköy matbaa lazer kesim

Bakırköy fason matbaa lazer kesim

Bakırköy Ahşap Lazer Kazıma Bizim İşimiz

info@drslazer.com

Bakırköy    fason lazer kesim

Drs Lazer Ahşap Lazer Kazıma İçin Giotto Galvo Lazer 150×150 cm, Flexi wood Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim yapabilmektedir. Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

Bakırköy Ahşap Lazer Kazıma İçin Profesyonel Bir Hizmet

Ahşap yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için en iyisi lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Ancak kullanılan cihaz ve firmanın çalışma kalitesi istenilen sonuç açısından büyük önem taşıyor. Ahşap yüzeylerinizde desen kazıma ve daha birçok işlem için firmamızın ahşap lazer kazıma hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Beklediğiniz sonuçtan daha iyisini göreceğinize emin olabilir ve tüm ahşap yüzeylerinizde dilediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz. Çünkü tüm esnek tasarımların gerçekleştirilebilmesi adına giotto galvo lazer makinesi ile hizmet sağlamaktayız. Tasarlayacağınız desenler ve ahşap yüzeyi nasıl olursa olsun bu cihaz istediğiniz performansı göstermektedir. Klasik lazer cihazların aksine, malzeme ve tasarım açısından kısıtlanan bir durum oluşmaz.

Mdf, sunta, pvc, kontraplak, mdflam ve daha birçok ahşap içerikli ürünün lazer kesim işlemlerini yapmaktayız. Ahşap lazer kazıma işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sektörün en iyi cihazını kullanmakla birlikte, kesim yöntemleri ve işlemler konusunda hem eğitimli hem de deneyimli, çok büyük bir çalışma ekibi ile çalışıyoruz. Hizmet kalitemizin ayrıcalığını da sizlere bu detaylar kanıtlıyor. Ahşap lazer kazıma sayesinde yüzeylere verilecek desenlerin kazınması ve derinliği ne olursa olsun işlenmesi gerçekleştirilmektedir. Ahşap harf ve ürün kesimi gibi talepler için de yardımcı olmaktayız. Tasarımınızın ne derece farklı olduğu ve malzeme kalınlığı bizim için bir kısıtlama olBakırköy tadır. Tüm çalışmalarınıza açık bir firma olarak sizlere lazer kesim konusunda mutlaka beklediğiniz sonucu sunmaktayız.

Ahşap lazer kazıma hizmetlerinde en iyisini tercih etmek isteyen kurum ve şahıslar, firmamızla tanışmalıdır. Hizmetlerimiz ile en kaliteli ahşap ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Cihazımız her ürün için eşit performans sunar. Böylelikle talep edilen ürün miktarı ne olursa olsun sonuç aynı olacaktır. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatlar ile birleştirerek, bütçenize uyan bir çalışma anlayışı benimsediğimizi de göstermekteyiz.

Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap lazer kazıma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla masa lazer kazıma,sandalye lazer kazıma,hediyelik eşya lazer kazıma ve ahşap lazer ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve uygun fiyat çözümleri ile yapmaktayız. Bakırköy Zeytinburnu’nda ki yerimiz 2 katlı ve büyük olduğundan masa,sandalye yada hertürlü ahşap işlerini kolaylıkla fazlaca alıp sizlere zamanında teslim etmekteyiz.

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımlar yapmaktayız örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim etmekteyiz.Bu konuda en çok Bakırköy bölgesinde otellere çok hızlı cevap vermekteyiz ve kendi yerlerinde tasarımlarımızı yapıp araçlarımızla taşımak suretiyle otelinizin tüm ahşap lazer kesim işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yine Bakırköy bölgesindeki tüm illerimizin kahve dünyası,mado ve özel tüm kafe,et yada restaurant temalı tüm müşterilerimizin işyerlerinin masa ve sandalyelerine ahşap lazer kesim ve ahşap lazer markalama işlerini çok hızlı ve uygun fiyata yapmaktayız.

Drs Lazer olarak Giotto Galvo Wood Lazer Makinalarımız ile sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Bakırköy Ahşap Lazer Kesim İçin Drs Lazer info@drslazer.com

İstediğiniz tasarımda ahşap lazer kesim, ahşap lazer kazıma, ahşap lazer markalama, mobilya markalama yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz info@drslazer.com

Bakırköy ahşap lazer kazıma firmaları

Bakırköy ikitelli ahşap lazer kazıma

Bakırköy zeytinburnu ahşap lazer kazıma

Bakırköy ahşap kazıma firmaları

Bakırköy Kumaş Lazer Kesim Hizmetlerimiz

info@drslazer.com

Drs lazer olarak kumaş lazer kesim işini yıllardır yapıyoruz.Giyim, dekorasyon, ev tekstili ve daha birçok alanda kumaş kullanımının büyük bir yeri bulunmaktadır. Bu anlamda kumaş seçimi ve kalitesi kadar kumaşın hazırlık süreci de önem taşımaktadır. Kumaş kesimi için lazer kesim hizmetlerinden faydalanmak kalite açısından en iyi tercih olsa da, doğru firmalarla çalışılması gerekiyor. Kumaş lazer kesim hizmetlerinde firmamızı tercih ederek beklediğinizden daha iyi bir sonuç alacağınıza güvenebilirsiniz.

Kumaş kesimi için kullandığımız cihaz giotto galvo lazer makinesidir. Bu cihaz ile standart kumaş kesimleri haricinde daha esnek tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Hem kumaş lazer kesim hem de cihazın kullanımı konusunda alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev almaktadır. Çalışmalarımız sayesinde tüm farklı kalınlık ve tasarımdaki kumaşlarınızı lazer kesim işlemleri sonucu teslim alabilirsiniz. Kumaşlarınız için tüm detayları görüştükten sonra teslim süresini de belirliyoruz. Belirlenen zaman içerisinde teslim edilmek üzere tüm kumaşlarınız talep edildiği şekilde kesilir. Kullanılacak alana uyacak şekilde hazırlanacağından emin olabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli bir lazer kesim hizmeti için aynı zamanda en uygun fiyat garantisini de sunuyor. Böylelikle hem firmalar hem de şahıslar adına ekonomik bir kumaş lazer kesim hizmetinden faydalanmak artık mümkün olacaktır. Kumaşların kullanılacağı sektör de hizmetlerimiz açısından fark oluşturBakırköy tadır. Kumaş üzerinde uygulayacağınız her tasarımı cihazımız oluşturmak için yeterli niteliktedir. Kesim şekli ne olursa olsun cihaz belirlenen tasarıma göre çalışma sağlar. Giotto galvo lazer makinesini tercih etmemizin sebebi de budur.

Kumaşlarınızı güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz. Kumaş kalınlığı ve kesim şekli fark etmeksizin sizlere yardımcı olmak için her zaman hazırız. Kumaş lazer kesim hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz miktarda kumaş lazer kesim işlemleri yaptırdıktan sonra beklediğinizden daha iyi bir sonuç ile memnun bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Bakırköy kumaş lazer kesim yapan firmalar

Bakırköy Bakırköy kumaş lazer kesim

Bakırköy kumaş için lazer kesim

Bakırköy kumaş lazer kesim firmaları

Bakırköy fason kumaş lazer kesim

Bakırköy kumaş lazer kazıma

Bakırköy kumaş lazer kesim ve kazıma

Bakırköy Lazer Kesim Makinası Satışı Bizim İşimiz info@drslazer.com

Drs Lazer olarak lazer kesim makinası satışı yapmaktayız.Ayda yaklaşık 3-5 adet lazer makinası sattığımız için düzenli olarak üretim yaptırmakta ve tedarik etmekteyiz.

Bunun yanında en önemli misyonumuz sadece lazer kesim makinası satmak değil bunun yanında lazer tüp,lens,ayna gibi yedek parçalarınızı tedarik etmek en büyük hedefimizdir.

Drs Lazer olarak sadece lazer kesim makinası satışı değil kurulum ve teknik desteğini de vermekteyiz.Drs Lazer olarak sattığımız tüm lazer kesim makinalarını kurmaktayız ve teslim etmekteyiz.

Sattığımız Lazer Kesim Makinaları;

Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makinesi son zamanlarda pek çok alanda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.Ahşap lazer kesim ve kazıma, pleksi kesim, karton kesimi, sünger kesimi, deri ve kumaş kesimi gibi bir çok iş lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır.
İlk yıllarda Avrupa yapımı lazer kesim makineleri kullanılırken daha sonra Uzak Doğu yapımı lazer kesim makineleri piyasaya yayılmıştır.Son zamanlarda da Türkiye’de üretilen yerli lazer kesim makinesi modelleri piyasaya sürülmüştür.

Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler vardır.Kullanılan lazer tüpü çeşidi bunlardan birisidir.Co2 lazer cam tüp ile çalışan lazer kesim makineleri daha uygun fiyatlı, metal tüple çalışan lazer kesim makinaları ise daha pahalıdır.
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen faktörlerden biride lazer makinalarının ebatıdır.Ev tipi lazer kesim makinaları daha küçük boyutlarda olduğu içi daha ucuz fiyatlıdır.Mini lazer kesim makinesi diyede bilinen ev tipi lazer kesim makinaları Co2 cam lazer tüp ile çalışan lazer kesim makinalardır.

Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Önceki yıllarla karşılaştırıldığında lazer kesim makinesi fiyatları günümüzde daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.Lazer kesim makinesi üreticileri arasındaki rekabet piyasada daha uygun fiyatlı makinelerin olmasını sağlamıştır.
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır;

Lazer Kesim Makinesinin Kullandığı Lazer Kaynağı :
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen en büyük faktör lazer kaynağıdır.Bazı makinelerde ürün fiyatının % 60 ‘tan fazlasına kadar çıkmaktadır.

Metal kesim yapan lazer kesim makinelerinde farklı lazer kaynağı kullanıldığı için bu makineler yüksek fiyatlara satılmaktadır.
Co2 lazer tüpü kullanılan makinelerde cam tüplü makineler daha ucuz, metal tüplü lazer kesim makineleri daha pahalıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Menşei :

Fiyatı etkileyen diğer önemli bir faktör lazer kesim makinesinin menşeidir.Avrupa ya da Amerika’da üretilen lazer kesim makineleri pahalı, Uzakdoğu ve Ülkemizde üretilen lazer kesim makinesi fiyatları daha uygun fiyatlıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Boyutu :

Lazer kesim makinelerinde boyutda fiyatı etkileyen bir faktördür. Büyük lazer kesim makinesi tahmin edileceği gibi daha pahalı, orta ve küçük lazer kesim makinesi fiyatları daha uygundur.

Yerli üretim lazer kesim makinesi tercih edilmesi, hem Ülkemizde sanayinin gelişimini desteklemek hem de teknik destek açısından problem yaşaBakırköy için tavsiye edilmektedir.

Lazer Kesim Makinesi Nedir?

Lazer kesim makinesi; cam tüp veya metal tüp içerisindeki lazer kaynağına elektrik vererek ışın halini almasını sağlayan, oluşan ışını ayna ve merceklerle istenilen alana taşıyıp bu alandaki meteryalin (metal, ahşap,pleksi,cam vb.) istenilen ölçü de kesim, kazıma veya yakılması işlemini yapan makinedir.

Lazer kesim makinesi başlıca beş bölümden oluşur.

 • Lazer Kaynağı
 • Makine Gövdesi
 • Hareketli Motorlar
 • Soğutma, Güç Kaynağı ve Vakum Motoru
 • Kontrol Kartı

Lazer kesim makinelerinde lazer kaynağı metal tüp veya cam tüp şeklinde olabilir.Cam tüp lazer kaynağı olan lazer kesim makineleri, ahşap, deri, kumaş,pleksi gibi malzemelerin kesiminde kullanılır.Metal tüp lazer kaynağı olan makinelerde ise metal malzemelerde kesilebilir.

Lazer kesim makinelerinde makine gövdesi ebatları açısından değişiklik göstermektedir.Evtipi lazer kesim makinesi, Mini lazer kesim makinesi, orta büyüklükte lazer kesim makinesi ve büyük ebatlı lazer kesim makineleri mevcuttur.

Lazer kesim makinelerinde makinenin boyutu ve hız isteğine göre step motor ve servo motorlar kullanılmaktadır.Bu motorlar bilgisayardan makineye gönderilen çizimin malzemeye işlenmesi sırasında lazer başlığını istenilen bölgeye götürülme işlemini sağlamaktadır.

Lazer kaynağındaki suyun soğutulması, malzemeden çıkan duman ve kokunun vakumlanması için çeşitli motorlar kullanılmaktadır.

Lazer kesim makinesinde en önemli parçalardan biri kontrol kartıdır.

Lazer kesim makinesi, kalıp maliyeti olmadan iş yaptığı için, kusursuz iş yaptığı için, yerine göre hızlı iş yapabildiği için bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lazer Kesim Cihazlarında En İyisi Olan Drs’yi Tercih Edin

Lazer kesim işlemlerinde artık daha esnek tasarımlar oluşturmaya izin veren ve malzeme nitelikleri ne olursa olsun aynı şekilde sonuç sağlayan cihazlar tercih edilmektedir. Bu anlamda lazer kesim makinası için Drs lazer cihazı en iyisidir. Drs lazer makinaları sayesinde kumaş türleri, elbise, desen kazıma, denim ve desen markalama, bıyık zımpara, aksesuar kesimi gibi piyasalar için seri ve profesyonel üretim sağlayacaksınız. Lazer kesim sektöründe iş yapmak isteyen ve yeni başlayanlar için 2. el cihaz satışımız da mevcuttur. Dayanıklı, aynı kalitede ve işlevsel anlamda hiçbir sorunu olmayan lazer kesim makinası teminatı sağlanır. Firmamızla iletişime geçerek cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde kumaş, ahşap malzeme, pleksi gibi ürünlerin işlenmesi, desenlenmesi ve kesilmesi için artık lazer kesim çalışmaları rağbet görüyor. Kusursuz sonuç almak adına da Drs lazer kesim makinası cihazlazrımızı önermekteyiz.

Drs lazer makinasında cihazların en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; geniş ölçülerde ve her bölge için eşit olacak şekilde ışın yayabilmesidir. Lazer kesim işlemlerinde bunu sağlayan tek lazer kesim makinası da Drs lazer makinaları olarak bilinir. Sektörün en iyisi ile başlamak, iş kalitesi açısından çok önemlidir. Çalışma ölçüleri için 1500×1500 mm ve daha büyük yüzeyler tasarlanabilmektedir. Cihazlarımızın hassas bir çalışma prensibi vardır. Firmamız sizlere her zaman DRS lazer kesim makinası cihazı temini ve satışını konusunda yardımcı olabilmektedir.

Neden Drs Lazer Makinası?

Drs lazer makinaları hem kesim hem de markalama yapabilen bir cihaz olma özelliği gösterir. 4 axes olarak çalışabilmesi ve yüksek ışın özelliği ile eşit şekilde dağılım sağlar. Kısa sürede, temiz ve kaliteli bir sonuç alma adına Drs lazer makinası türünün tek örneğidir. Firmamızdan cihaz detayları ile birlikte fiyatlar konusunda da bilgi almanız mümkün olacaktır. Ekonomik ve kaliteli bir lazer kesim makinası talebinde olanlar için yardımcı oluyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat