Site icon DRS Lazer Kesim Makinası

Plexi Lazer Kesim

Plexi Lazer Kesim Bizim İşimiz info@drslazer.com

Pleksi malzemeyi tanıyarak plexi lazer kesim faaliyetlerimizi anlatmaya çalışalım.Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yaklaşık 150°C de ısıtıldığında birçok şekle girebilir, eğilip bükülebilir.

Basınçla ve vakumla form verilebilir.Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder.Pleksinin maksimum dayanma sıcaklığı 80°C dir. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir.  250°C de alevle tutuşabilir.Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilir.Pleksi şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir.Atmosfer şartlarında dayanıklılığı diğer bütün plastiklerden daha yüksektir. Bu sebeple çok değişik iklim şartlarında dahili ve harici geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.Plekside +/-% 15 oranda kalınlık toleransı vardır.

Pleksi Lazer Kesim İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim, Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm,Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma,  Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Giotto Lazer ve  NRGL ve Mercury Lazer makinalarımız ile bizi  Tercih Edebilirsiniz.

Drs lazer olarak sizlere  pleksi lazer kesim hizmeti vermek için Giotto Galvo Lazer Kesim cihazlarımızla lazer kesim hizmetlerini hızlı,ucuz ve kaliteliteli bir şekilde vermekteyiz.

Drs lazer olarak pleksi reklam lazer kesim,pleksi pano lazer kesim,pleksi afiş lazer kesim,pleksi takı lazer kesim,pleksi hediyelik eşya lazer kesim,pleksi aydınlatma elemanı lazer kesim,pleksi ev ve büro mobilyaları lazer kesim,pleksi masa ve sehpa ayakları lazer kesim olmak üzere pekçok alanda  lazer kesim,pleksi lazer kazıma işlerini hızlı ve en uygun fiyata yapmaktayız.

Firmamızın Ayna Pleksi Lazer Kazıma Hizmetlerini Deneyin

Pleksi malzemesi üzerinde işlem yapmak, ayrıcalıklı bir kesim hizmeti gerektirir. Pleksi lazer kesim hizmetlerinde firmamız giotto galvo lazer cihazı kullanmaktadır. Cihazın özellikleri itibariyle, pleksi malzemesinin istenildiği gibi kesilebilmesi ve kalınlık fark etmemesi, müşterilerimizin beklediği sonuç açısından büyük fayda sağlıyor. Bu nedenle de lazer kesim çalışmaları için en iyisi olarak kabul edilen bu makineyi kullanmaktayız. Farkını da ortaya çıkardığımız işlerle kanıtlıyoruz. Teslim aldığımız her iş için belirlenen süre içerisinde tamamlama ve zamanında teslim etme garantisi de vermekteyiz. Miktar ve nitelik ne olursa olsun pleksi lazer kesim hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Pleksi lazer kesim için kullanmakta olduğumuz cihaz ve yöntemler ile genelde reklam ve tabale sektörleri için tercih edilen akrilik, pleks, mika ve pleksi malzemelerinin kesiminde yardımcı olmaktayız.  Yüzey çalışmanın yanında pleksi harf kesimi, pleksi stand üretimi ve pleksi aydınlatma için de lazer kesim çalışması yapabiliriz. Türkiye’de de birçok marka bu yöntemler ile tabela ve isimlerini hazırlatmaktadır. Aynı makinenin kullanımı sayesinde pleksi noktalama ve led panel imalatı da sağlanmaktadır. Giotto galvo lazer cihazı, pleksi lazer kesim hizmetlerinde çok fazla işlev sağlayarak firma ve şahıslar adına etkin bir rol oynamaktadır. Lazer kesim çalışmalarında pleksi malzemesi için her işleme açık bir firmayız. Malzemenin kalınlığı ya da üzerinde uygulanacak tasarımın ne derece karışık olduğu sizi düşündürmesin. Cihazlarımız ve çalışanlarımız tüm farklı pleksi tasarımlarına karşı deneyimli ve bilgilidir. Alanında eğitimli kişiler ile hizmet sağlıyoruz. Pleksi lazer kazıma işlemlerinde sorunsuz bir sonuç sağlıyoruz.

Firmamızla iletişime geçerek pleksi lazer kazıma hizmetlerimiz hakkında detayları görüşebilir ve bir an önce hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Pleksi malzemesi üzerinde lazer kesim hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini bizler her zaman veriyoruz.

Pleksi Lazer Kesim Tipik Kullanım Alanları

 

İstediğiniz tasarımda pleksi lazer kesim,pleksi lazer kazıma yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Exit mobile version