Ahşap Lazer Kesim - Ahşap Lazer Kazıma

Ahşap Lazer Kazıma

Ahşap Lazer Kazıma Bizim İşimiz 

0 535 601 48 83

Drs Lazer Ahşap Lazer Kazıma İçin Giotto Galvo Lazer 150×150 cm, Flexi wood Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim yapabilmektedir. Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

Ahşap Lazer Kazıma İçin Profesyonel Bir Hizmet

Ahşap yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için en iyisi lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Ancak kullanılan cihaz ve firmanın çalışma kalitesi istenilen sonuç açısından büyük önem taşıyor. Ahşap yüzeylerinizde desen kazıma ve daha birçok işlem için firmamızın ahşap lazer kazıma hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Beklediğiniz sonuçtan daha iyisini göreceğinize emin olabilir ve tüm ahşap yüzeylerinizde dilediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz. Çünkü tüm esnek tasarımların gerçekleştirilebilmesi adına giotto galvo lazer makinesi ile hizmet sağlamaktayız. Tasarlayacağınız desenler ve ahşap yüzeyi nasıl olursa olsun bu cihaz istediğiniz performansı göstermektedir. Klasik lazer cihazların aksine, malzeme ve tasarım açısından kısıtlanan bir durum oluşmaz.

Mdf, sunta, pvc, kontraplak, mdflam ve daha birçok ahşap içerikli ürünün lazer kesim işlemlerini yapmaktayız. Ahşap lazer kazıma işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sektörün en iyi cihazını kullanmakla birlikte, kesim yöntemleri ve işlemler konusunda hem eğitimli hem de deneyimli, çok büyük bir çalışma ekibi ile çalışıyoruz. Hizmet kalitemizin ayrıcalığını da sizlere bu detaylar kanıtlıyor. Ahşap lazer kazıma sayesinde yüzeylere verilecek desenlerin kazınması ve derinliği ne olursa olsun işlenmesi gerçekleştirilmektedir. Ahşap harf ve ürün kesimi gibi talepler için de yardımcı olmaktayız. Tasarımınızın ne derece farklı olduğu ve malzeme kalınlığı bizim için bir kısıtlama olmamaktadır. Tüm çalışmalarınıza açık bir firma olarak sizlere lazer kesim konusunda mutlaka beklediğiniz sonucu sunmaktayız.

Ahşap lazer kazıma hizmetlerinde en iyisini tercih etmek isteyen kurum ve şahıslar, firmamızla tanışmalıdır. Hizmetlerimiz ile en kaliteli ahşap ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Cihazımız her ürün için eşit performans sunar. Böylelikle talep edilen ürün miktarı ne olursa olsun sonuç aynı olacaktır. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatlar ile birleştirerek, bütçenize uyan bir çalışma anlayışı benimsediğimizi de göstermekteyiz.

Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap lazer kazıma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla masa lazer kazıma,sandalye lazer kazıma,hediyelik eşya lazer kazıma ve ahşap lazer ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve uygun fiyat çözümleri ile yapmaktayız. İstanbul Zeytinburnu’nda ki yerimiz 2 katlı ve büyük olduğundan masa,sandalye yada hertürlü ahşap işlerini kolaylıkla fazlaca alıp sizlere zamanında teslim etmekteyiz.

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımlar yapmaktayız örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim etmekteyiz.Bu konuda en çok marmara bölgesinde otellere çok hızlı cevap vermekteyiz ve kendi yerlerinde tasarımlarımızı yapıp araçlarımızla taşımak suretiyle otelinizin tüm ahşap lazer kesim işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yine Marmara bölgesindeki tüm illerimizin kahve dünyası,mado ve özel tüm kafe,et yada restaurant temalı tüm müşterilerimizin işyerlerinin masa ve sandalyelerine ahşap lazer kesim ve ahşap lazer markalama işlerini çok hızlı ve uygun fiyata yapmaktayız.

Drs Lazer olarak Giotto Galvo Wood Lazer Makinalarımız ile sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Ahşap Lazer Kesim İçin Drs Lazer 0535 601 48 83

 


İstediğiniz tasarımda ahşap lazer kesim, ahşap lazer kazıma, ahşap lazer markalama, mobilya markalama yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

ahşap lazer kazıma firmaları

ikitelli ahşap lazer kazıma

zeytinburnu ahşap lazer kazıma

ahşap kazıma firmaları

Hemen Arayın
WhatsApp chat