Ahşap Lazer Kazıma

Ahşap Lazer Kesim - Ahşap Lazer Kazıma

Ahşap Lazer Kazıma Bizim İşimiz 

0 535 601 48 83

Drs Lazer Ahşap Lazer Kazıma İçin Giotto Galvo Lazer 150×150 cm, Flexi wood Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim yapabilmektedir. Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap lazer kazıma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla masa lazer kazıma,sandalye lazer kazıma,hediyelik eşya lazer kazıma ve ahşap lazer ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve uygun fiyat çözümleri ile yapmaktayız. İstanbul Giyimkent’deki yerimiz 2 katlı ve büyük olduğundan masa,sandalye yada hertürlü ahşap işlerini kolaylıkla fazlaca alıp sizlere zamanında teslim etmekteyiz.

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımlar yapmaktayız örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim etmekteyiz.Bu konuda en çok marmara bölgesinde otellere çok hızlı cevap vermekteyiz ve kendi yerlerinde tasarımlarımızı yapıp araçlarımızla taşımak suretiyle otelinizin tüm ahşap lazer kesim işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yine Marmara bölgesindeki tüm illerimizin kahve dünyası,mado ve özel tüm kafe,et yada restaurant temalı tüm müşterilerimizin işyerlerinin masa ve sandalyelerine ahşap lazer kesim ve ahşap lazer markalama işlerini çok hızlı ve uygun fiyata yapmaktayız.

Drs Lazer olarak Giotto Galvo Wood Lazer Makinalarımız ile sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Ahşap Lazer Kesim İçin Drs Lazer 0535 601 48 83

 


İstediğiniz tasarımda ahşap lazer kesim, ahşap lazer kazıma, ahşap lazer markalama, mobilya markalama yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

ahşap lazer kazıma firmaları

ikitelli ahşap lazer kazıma

zeytinburnu ahşap lazer kazıma

ahşap kazıma firmaları