Lazer Kesim Makinası Satışı

Lazer Kesim Makinası Satışı Bizim İşimiz info@drslazer.com

lazer kesim makinası

Drs Lazer olarak lazer kesim makinası satışı yapmaktayız.Ayda yaklaşık 3-5 adet lazer makinası sattığımız için düzenli olarak üretim yaptırmakta ve tedarik etmekteyiz.

Bunun yanında en önemli misyonumuz sadece lazer kesim makinası satmak değil bunun yanında lazer tüp,lens,ayna gibi yedek parçalarınızı tedarik etmek en büyük hedefimizdir.

Sadece Satmıyoruz Lazer Makinanızı Kurup Eğitim Veriyoruz.

Drs Lazer olarak sadece lazer kesim makinası satışı değil kurulum ve teknik desteğini de vermekteyiz. Drs Lazer olarak sattığımız tüm lazer kesim makinalarını kurmaktayız ve teslim etmekteyiz.

Sattığımız Lazer Kesim Makinaları;

Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makinesi son zamanlarda pek çok alanda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.Ahşap lazer kesim ve kazıma, pleksi kesim, karton kesimi, sünger kesimi, deri ve kumaş kesimi gibi bir çok iş lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır.
İlk yıllarda Avrupa yapımı lazer kesim makineleri kullanılırken daha sonra Uzak Doğu yapımı lazer kesim makineleri piyasaya yayılmıştır.Son zamanlarda da Türkiye’de üretilen yerli lazer kesim makinesi modelleri piyasaya sürülmüştür.

Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler vardır.Kullanılan lazer tüpü çeşidi bunlardan birisidir.Co2 lazer cam tüp ile çalışan lazer kesim makineleri daha uygun fiyatlı, metal tüple çalışan lazer kesim makinaları ise daha pahalıdır.
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen faktörlerden biride lazer makinalarının ebatıdır.Ev tipi lazer kesim makinaları daha küçük boyutlarda olduğu içi daha ucuz fiyatlıdır.Mini lazer kesim makinesi diyede bilinen ev tipi lazer kesim makinaları Co2 cam lazer tüp ile çalışan lazer kesim makinalardır.

Lazer Kesim Makinası Fiyatları

lazer kesim makinası

Önceki yıllarla karşılaştırıldığında lazer kesim makinesi fiyatları günümüzde daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.Lazer kesim makinesi üreticileri arasındaki rekabet piyasada daha uygun fiyatlı makinelerin olmasını sağlamıştır.
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır;

Lazer Kesim Makinesinin Kullandığı Lazer Kaynağı :
Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen en büyük faktör lazer kaynağıdır.Bazı makinelerde ürün fiyatının % 60 ‘tan fazlasına kadar çıkmaktadır.

Metal kesim yapan lazer kesim makinelerinde farklı lazer kaynağı kullanıldığı için bu makineler yüksek fiyatlara satılmaktadır.
Co2 lazer tüpü kullanılan makinelerde cam tüplü makineler daha ucuz, metal tüplü lazer kesim makineleri daha pahalıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Menşei :

Fiyatı etkileyen diğer önemli bir faktör lazer kesim makinesinin menşeidir.Avrupa ya da Amerika’da üretilen lazer kesim makineleri pahalı, Uzakdoğu ve Ülkemizde üretilen lazer kesim makinesi fiyatları daha uygun fiyatlıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Boyutu :

lazer kesim makinası RS 1610

Lazer kesim makinelerinde boyutda fiyatı etkileyen bir faktördür. Büyük lazer kesim makinesi tahmin edileceği gibi daha pahalı, orta ve küçük lazer kesim makinesi fiyatları daha uygundur.

Yerli üretim lazer kesim makinesi tercih edilmesi, hem Ülkemizde sanayinin gelişimini desteklemek hem de teknik destek açısından problem yaşamamak için tavsiye edilmektedir.

Lazer Kesim Makinesi Nedir?

Lazer kesim makinesi; cam tüp veya metal tüp içerisindeki lazer kaynağına elektrik vererek ışın halini almasını sağlayan, oluşan ışını ayna ve merceklerle istenilen alana taşıyıp bu alandaki meteryalin (metal, ahşap,pleksi,cam vb.) istenilen ölçü de kesim, kazıma veya yakılması işlemini yapan makinedir.

Lazer kesim makinesi başlıca beş bölümden oluşur.

  • Lazer Kaynağı
  • Makine Gövdesi
  • Hareketli Motorlar
  • Soğutma, Güç Kaynağı ve Vakum Motoru
  • Kontrol Kartı

Lazer kesim makinelerinde lazer kaynağı metal tüp veya cam tüp şeklinde olabilir.Cam tüp lazer kaynağı olan lazer kesim makineleri, ahşap, deri, kumaş,pleksi gibi malzemelerin kesiminde kullanılır.Metal tüp lazer kaynağı olan makinelerde ise metal malzemelerde kesilebilir.

Lazer kesim makinelerinde makine gövdesi ebatları açısından değişiklik göstermektedir.Evtipi lazer kesim makinesi, Mini lazer kesim makinesi, orta büyüklükte lazer kesim makinesi ve büyük ebatlı lazer kesim makineleri mevcuttur.

Lazer kesim makinelerinde makinenin boyutu ve hız isteğine göre step motor ve servo motorlar kullanılmaktadır.Bu motorlar bilgisayardan makineye gönderilen çizimin malzemeye işlenmesi sırasında lazer başlığını istenilen bölgeye götürülme işlemini  sağlamaktadır.

Lazer kaynağındaki suyun soğutulması, malzemeden çıkan duman ve kokunun vakumlanması için çeşitli motorlar kullanılmaktadır.

Lazer kesim makinesinde en önemli parçalardan biri kontrol kartıdır.

Lazer kesim makinesi, kalıp maliyeti olmadan iş yaptığı için, kusursuz iş yaptığı için, yerine göre hızlı iş yapabildiği için bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lazer Kesim Cihazlarında En İyisi Olan Drs’yi Tercih Edin

Lazer kesim işlemlerinde artık daha esnek tasarımlar oluşturmaya izin veren ve malzeme nitelikleri ne olursa olsun aynı şekilde sonuç sağlayan cihazlar tercih edilmektedir. Bu anlamda lazer kesim makinası için Drs lazer cihazı en iyisidir. Drs lazer makinaları sayesinde kumaş türleri, elbise, desen kazıma, denim ve desen markalama, bıyık zımpara, aksesuar kesimi gibi piyasalar için seri ve profesyonel üretim sağlayacaksınız. Lazer kesim sektöründe iş yapmak isteyen ve yeni başlayanlar için 2. el cihaz satışımız da mevcuttur. Dayanıklı, aynı kalitede ve işlevsel anlamda hiçbir sorunu olmayan lazer kesim makinası teminatı sağlanır. Firmamızla iletişime geçerek cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde kumaş, ahşap malzeme, pleksi gibi ürünlerin işlenmesi, desenlenmesi ve kesilmesi için artık lazer kesim çalışmaları rağbet görüyor. Kusursuz sonuç almak adına da Drs lazer kesim makinası cihazlazrımızı önermekteyiz.

Drs lazer makinasında cihazların en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; geniş ölçülerde ve her bölge için eşit olacak şekilde ışın yayabilmesidir. Lazer kesim işlemlerinde bunu sağlayan tek lazer kesim makinası da Drs lazer makinaları olarak bilinir. Sektörün en iyisi ile başlamak, iş kalitesi açısından çok önemlidir. Çalışma ölçüleri için 1500×1500 mm ve daha büyük yüzeyler tasarlanabilmektedir. Cihazlarımızın hassas bir çalışma prensibi vardır. Firmamız sizlere her zaman DRS lazer kesim makinası cihazı temini ve satışını konusunda yardımcı olabilmektedir.

Neden Drs Lazer Makinası?

Drs lazer makinaları hem kesim hem de markalama yapabilen bir cihaz olma özelliği gösterir. 4 axes olarak çalışabilmesi ve yüksek ışın özelliği ile eşit şekilde dağılım sağlar. Kısa sürede, temiz ve kaliteli bir sonuç alma adına Drs lazer makinası türünün tek örneğidir. Firmamızdan cihaz detayları ile birlikte fiyatlar konusunda da bilgi almanız mümkün olacaktır. Ekonomik ve kaliteli bir lazer kesim makinası talebinde olanlar için yardımcı oluyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat