Davetiye Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim Bizim İşimiz

0 535 601 48 83

Davetiye Lazer Kesim işlemleri için Drs lazer olarak Giotto Paper cihazlarını kullanmaktayız. Hali hazırda Türkiye’de büyük davetiye firmalarının bir çoğu giotto paper ve I-scan lazer ile kabinli yada rulodan ruloya davetiye kesimi yapan lazer makinelerimiz ile üretim yapmaktadır bizde DRS Lazer olarak bu teknolojileri kullanmaktayız.

Giotto lazer ve I-scan lazer ile kesim kalitesi ile net ve çok temiz kesim yapabilmektedir. Önemli uyarıda bulunmak gerekirse Daha önceden diğer marka lazerler ile denemeler yapmış müşterilerimizin kağıt lazer kesiminin kaliteli olamıyacağına ve yüksek üretimin mümkün olmadığına karar vermişler ve giotto lazer testinden sonra kararlarını değiştirip Giotto Paper Lazer  yatırımı yaparak üretime başlamıştır bizde Drs lazer olarak bu teknolojiyi kullanmaktayız. Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

 

Drs lazer kesim olarak bir çok alanda lazer kesim ve lazer kazıma yaptığımız gibi kağıt alanındada lazer kesim hizmetlerini yürütmekteyiz davetiye konusunda bize gelen müşterilerimizin tasarımları ile çalıştığımız gibi müşterilerimizin önüne yüzlerce davetiye kalıbıda sunmaktayız.

İstediğiniz tasarımda davetiye lazer kesim,kağıt lazer kesim yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Daha Modern Davetiyeler İçin Davetiye Lazer Kesim Hizmetlerimizi Seçin 

Özel günler için hazırlanan davetiyeleri kısa sürede belirlenen miktarda temin edebilmenin en hızlı ve en kaliteli yolu lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Elbette davetiye lazer kesim işlemlerini yapan birçok firma olsa da, kullandığı cihaz ve çalışma sistemi ile fark yaratan bir firmaya yönelmek en doğrusu. Bu anlamda firmamızın lazer kesim çalışmaları, davetiye ürünlerinde de ayrıcalığını sizlere kanıtlıyor. Giotto galvo lazer cihazı ile kestiğimiz davetiye ürünlerde kusursuz bir sonuç sağlanıyor. Cihazımız tüm davetiye tasarımlarına uyum sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Klasik davetiye kart malzemelerinin ötesinde, farklı malzemelerin kesimi de sağlanabilmektedir. Böylelikle hayalinizdeki davetiye ürünlerini aynı şekilde oluşturmanız artık mümkün.

Düğün, nişan, doğum günü ve aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler için istediğiniz sayıda davetiye hazırlatabilirsiniz. Lazer kesim işlemleri belirlenen süre içerisinde teslim edilecek davetiyeleri hazırlar. Kağıt dekorasyonu olarak da kabul edilebilecek bu işlemler ile tasarlanan her davetiye aynı şekilde hazırlanmış olur. Diğer davetiye üretim yöntemlerine göre çok daha hızlı, kaliteli ve yenilikçi bir tercih olacaktır. Kağıt malzemesi, ölçüsü gibi kısıtlamalar olmadan davetiye tasarlanmasına olanak tanıyoruz. Davetiye lazer kesim hizmetleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Davetiye tasarımı, miktarı, teslim tarihi gibi detaylar belirlendikten sonra gerisi firmamızın çalışmalarına kalıyor.

Lazer kesim hizmetlerinde en iyisini tercih etmek istiyorsanız, firmamızla görüşebilirsiniz. Davetiye lazer kesim ve matbaa çalışmaları için talep edilenden daha iyisini sunacağımızın garantisini veriyoruz. Üstelik sizlere ekonomik fiyatlandırma garantisi de sunmaktayız. Tüm firma ve kişilerin davetiye talepleri için firmamız davetiye lazer kesim hizmeti ile yardımcı olmaya hazırdır. Davetiyelerinizin kesim şekli ne olursa olsun cihazımız size yardımcı olacaktır. Özel günlerinizi temsil eden davetiyeleri de aynı özenle hazırlatmak hiç de zor olmayacak.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

davetiye lazer kesim yapan firmalar

fason davetiye

davetiye üretim

kağıt lazer kesim

fason kağıt lazer kesim

fason davetiyeciler

zeytinburnu fason davetiye

matbaa lazer kesim

fason matbaa lazer kesim

Hemen Arayın
WhatsApp chat