Davetiye Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim Bizim İşimiz

0 535 601 48 83

Davetiye Lazer Kesim işlemleri için Drs lazer olarak Giotto Paper cihazlarını kullanmaktayız. Hali hazırda Türkiye’de büyük davetiye firmalarının bir çoğu giotto paper ve I-scan lazer ile kabinli yada rulodan ruloya davetiye kesimi yapan lazer makinelerimiz ile üretim yapmaktadır bizde DRS Lazer olarak bu teknolojileri kullanmaktayız.

Giotto lazer ve I-scan lazer ile kesim kalitesi ile net ve çok temiz kesim yapabilmektedir. Önemli uyarıda bulunmak gerekirse Daha önceden diğer marka lazerler ile denemeler yapmış müşterilerimizin kağıt lazer kesiminin kaliteli olamıyacağına ve yüksek üretimin mümkün olmadığına karar vermişler ve giotto lazer testinden sonra kararlarını değiştirip Giotto Paper Lazer  yatırımı yaparak üretime başlamıştır bizde Drs lazer olarak bu teknolojiyi kullanmaktayız. Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

 

Drs lazer kesim olarak bir çok alanda lazer kesim ve lazer kazıma yaptığımız gibi kağıt alanındada lazer kesim hizmetlerini yürütmekteyiz davetiye konusunda bize gelen müşterilerimizin tasarımları ile çalıştığımız gibi müşterilerimizin önüne yüzlerce davetiye kalıbıda sunmaktayız.

İstediğiniz tasarımda davetiye lazer kesim,kağıt lazer kesim yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz 0 535 601 48 83

davetiye lazer kesim yapan firmalar

fason davetiye

davetiye üretim

kağıt lazer kesim

fason kağıt lazer kesim

fason davetiyeciler

zeytinburnu fason davetiye

matbaa lazer kesim

fason matbaa lazer kesim