Pleksi Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim - DRS Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim Bizim İşimiz info@drslazer.com

Pleksi malzemeyi tanıyarak pleksi lazer kesim faaliyetlerimizi anlatmaya çalışalım.Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yaklaşık 150°C de ısıtıldığında birçok şekle girebilir, eğilip bükülebilir.

Basınçla ve vakumla form verilebilir.Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder.Pleksinin maksimum dayanma sıcaklığı 80°C dir. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir.  250°C de alevle tutuşabilir.Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilir.Pleksi şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir.Atmosfer şartlarında dayanıklılığı diğer bütün plastiklerden daha yüksektir. Bu sebeple çok değişik iklim şartlarında dahili ve harici geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.Plekside +/-% 15 oranda kalınlık toleransı vardır.

Pleksi Lazer Kesim İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim, Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm,Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma,  Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Giotto Lazer ve  NRGL ve Mercury Lazer makinalarımız ile bizi  Tercih Edebilirsiniz.

Drs lazer olarak sizlere  pleksi lazer kesim hizmeti vermek için Giotto Galvo Lazer Kesim cihazlarımızla lazer kesim hizmetlerini hızlı,ucuz ve kaliteliteli bir şekilde vermekteyiz.

Drs lazer olarak pleksi reklam lazer kesim,pleksi pano lazer kesim,pleksi afiş lazer kesim,pleksi takı lazer kesim,pleksi hediyelik eşya lazer kesim,pleksi aydınlatma elemanı lazer kesim,pleksi ev ve büro mobilyaları lazer kesim,pleksi masa ve sehpa ayakları lazer kesim olmak üzere pekçok alanda  lazer kesim,pleksi lazer kazıma işlerini hızlı ve en uygun fiyata yapmaktayız.

Pleksi Lazer Kesim Tipik Kullanım Alanları

 • Dekorasyon ve iç mimari lazer kesim
 • Masa ve sehpa ayakları lazer kesim
 • Ev ve büro mobilyaları lazer kesim
 • Aydınlatma elemanları lazer kesim
 • Banyo ve mutfak aksesuarları lazer kesim
 • Tekne, yat dekorasyon ve aksesuarları lazer kesim
 • Hediyelik eşya lazer kesim
 • Takı lazer kesim
 • Endüstriyel alanlar için lazer kesim
 • Tüm özel tasarımlar için lazer kesim
 • İç ve dış mekân reklam, pano, afiş uygulamaları lazer kesim

 

İstediğiniz tasarımda pleksi lazer kesim,pleksi lazer kazıma yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Hemen Arayın
WhatsApp chat