Kağıt Lazer Kesim

Kağıt Lazer Kesim Bizim İşimiz 

info@drslazer.com

Drs Lazer kağıt lazer kesim için Giotto Galvo Lazer makinaları ile matbaa sektöründe dekoratif kağıt kesimi ile sayfalarda farklı dizaynlar elde edebiliriz. Kitap kapaklarında deri, ahşap seçerek ve üzerine lazer desen kazıma ile değerli kitap ve katologlar hazırlayabiliriz.

Kağıt,davetiye,kartvizit ve kağıt lazer kesim ile ilgili her işi yapmaktayız.Yerimiz İstanbul zeytinburnu-maltepe’de olmasına rağmen İstanbul’un her yerinden fason kağıt lazer kesim ve fason davetiye lazer kesim işlerini istediğiniz adetlerde alıp sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Bizi Herzaman Arayın info@drslazer.com

 

Lazer Kesim Davetiye; üretiminde kullanılan giotto galvo lazerler ile çok hızlı ve kaliteli davetiye üretimi yapılmaktadır. Hali hazırda endüstriyel lazer kesim davetiye üretimi yapan Türkiye’de ve tüm dünyada firmalar gibi DRS Lazer’de Giotto paper ve otomasyonlu modelimiz olan PaperOne 3500 modeli ile sizlere hız ve kaliteli üretim sağlamaya devam etmektedir.

Drs lazer olarak matbaa lazer kesim işlerinizin hepsini yapıyoruz.

DRS Laser olarak tüm matbaa ve davetiye firmaları için az eleman ile hatasız üretim sağlayacak yeni sistemler hakkında mutlaka bilgi almanızı rica ederiz.

Bizi Herzaman Arayın info@drslazer.com

maltepe lazer kesim

kağıt lazer kesim firmaları

zeytinburnu lazer kesim

matbaa lazer kesim

kağıt lazer kesim

davetiye lazer kesim

fason lazer kesim

fason lazer firmaları

Hemen Arayın
WhatsApp chat