LGP Pleksi Noktalama

LGP Pleksi Noktalama bizim işimiz 0 535 601 48 83

Drs lazer olarak LGP pleksi noktalama işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.LED aydınlatma, LED tavan armatürü ve lightboxlar için en son lazer teknolojisini kullanarak, pleksi zeminlere noktalama (markalama) işlemi gerçekleştiriyoruz.LGP Pleksi Noktalama sayesinde panolarınızda ki ışık yayılımını daha homojen bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Pleksi zeminlerde mat kenar kesimi için maksimum kesim ölçüleri 90 cm x 160 cm dir.Pleksi zeminlerde aynı zamanda parlak kenar kesim yöntemiyle panolarınızda oluşabilecek ışık kaybını minimum seviye çekebilirsiniz.Parlak kenar kesimi için uygulama alanımız maksimum 200 cm x 300 cm dir.
LGP Pleksi Noktalama işlerini  Giotto Galvo Lazer makinalarımızla en uygun fiyata ve çok hızlı gerçekleştirmekteyiz. Pleks, akrilik, mika, fleksi olarak adlandırılın şeffaf ve değişik renklerde petrol ürünü olan pleksiglass ürünleri genellikler reklam ve tabela sektöründe kullanılmaktadır. Pleksi harf kesimi, pleksi aydınlatma, pleksi stand üretiminde kullanılmaktadır. Türkiye’de Flormar , Golden Rose, Nova reklam gibi firmaların ürünleri tamamen Nrgl ve Mercury lazerler ile yapılmaktadır. Ayrıca pleksi noktalama yaparak light box imalatı yapan tüm firmalar bizim lazer makinemizi direk olarak yada fason olarak kullanmaktadırlar. Birçok Reklam Firması Drs lazer ile çalışıp lightbox kullanarak ürünleri üretmekte ve dünya çapında rekabet etmektedir.Bilgi için herzaman arayın 0 535 601 48 83

Nasıl LGP Pleksi Noktalama Yapıyoruz

LGP Panel üretimi için flexi blu ve giotto blu lazer makinelerimiz hali hazırda pleksi aydınlatma sektöründe kullanılmaktadır. LGP panel (Light Guide Panel). LGP anlamı 4K tv üreticilerinin kullandığı teknolojidir. Pleksi üzerine lazer noktalama yapılır ve led ışık pleksinin kenarından verilerek pleksi yüzeyinin homojen bir şekilde ışığın dağılmasıdır. Böylece light box, tv ekranı, led panel, ışıklı pano ve ışıklı tabela imalatında sıkça kullanılmaktadır. Pleksi ışığı taşıyan mükemmel bir üründür. Giotto blu Lazer pleksi üzerine ledlerin besleme yönüne göre yine icaro mark programında çalışan özel bir program ile hazırlanan data noktalama yapapacak şekilde kazıma yapılır. Bu ledlerin her biri diğerinden farklıdır ve profesyönelce program tarafından derinliği ve kalınlığı belirlenmektedir. Böylece led pleksinin 4 tarafından verildiği data ile tek tarafından besleneceği data arasında kesinlikle çok fark vardır. Pleksi, Akrilik, Mika markalama, noktalama, dekorasyon giotto galvo lazer makinelerimiz kullanılmaktadır.

Bilgi için herzaman arayın 0 535 601 48 83

Akrilik-Pleksiglas-noktalama ile ekonomik aydınlatma ve ışıklı pano çözümleri üretebilirsiniz. LGP panel slim kasa olması yani çok ince panel halinde çalışması sayesinde çok tercih edilmeye başlanmıştır. Birçok reklam firması bu konuda bizimle çalışmaktadır.

Biz Drs Lazer olarak LGP Panel teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, pleksi ve lazer teknolojisini birleştirip hayallerinizi süsleyecek ürünler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Lgp Pleksi Noktalama Faaliyet Alanlarımız:

Ürün Vitrinleri Aydınlatması

Işıklı Pano Aydınlatması

Onyx Mermer Işıklandırma Ve Aydınlatması

Büyük Ebat Panel Aydınlatması

Dekoratif Aydınlatma

İstediğiniz tasarımda lgp pleksi noktalama yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapmaktayız.

Hemen Arayın 0 535 601 48 83

Hemen Arayın
WhatsApp chat