Deri Lazer Kesim

Deri Lazer Kesim Bizim İşimiz info@drslazer.com

Drs Lazer, Deri lazer kesim,lazerle desen işleme ve kazıma işlerinde sektördeki en son teknoloji Giotto Galvo lazer kullanarak lazer işlerini kusursuz hassasiyet ve temizlikte müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabı Saya, Zenne, Merdane, Terlik, Babet, Çanta ve Kemer dahil olmak üzere Suni ve doğal tüm derilerinizi beyaz renk dahil yanık izi ve leke olmaksızın yapmaktadır. Sizlerde Drs Lazer’e gelerek farkı ve kaliteyi tercih edebilirsiniz.

Çanta Lazer Kesimi

Son yıllarda popüler olan, lazer kesimli çanta modelleri Drs Lazer tarafından büyük bir özenle kesilmektedir. Deri Lazer Kesim alanında uzman ekibimiz ve yüksek teknolojide yüksek kapasite makinelerimiz ile çanta lazer kesim işlerinizi en kaliteli şekilde yapmaktayız.

İstanbul’da deri lazer kesim firması dendiğinde aklınıza gelecek ilk şirket olma yolunda çalışan ve çalışma düsturlarımıza verdiğimiz değer ile her zaman yanınızdayız. Son teknoloji galvo lazer makinelerimiz ile çanta lazer kesim alanında aradığınız kaliteyi ve müşteri desteğini her zaman bulacaksınız.

Deri çanta ve cüzdan üzerine yapılan oyma işlemleri, teknolojinin sunduğu yeni makineler ile üretilmektedir. Temiz ve lekesiz olarak çantalara lazer uygulaması özenle yapılmaktadır.Zeytinburnu Merter lokasyonunda olan Drs Lazer Kesim farklı teknoloji ve teknikleri ile istenilen seçenek ve desnler ile siz müşterilerine her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Ayakkabı Lazer Kesimi

Lazer kesim teknolojisi insanlığın hayatına çok hızlı girdi ve çok kısa sürede her sektörde kullanmaya başlandı. Hususiyetle ayakkabı,deri ve saya sektöründe neredeyse lazer kesim işlemi olmadan imal edilen ayakkabı yok desek yanlış olmaz. Drs Lazer’in Galvo Lazer makinaları ile yazlık ayakkabı,yazlık terlik,babet gibi ürünler lazer kesim ile üretilmektedir.

Ayakkabılara değişik güzellik katan lazer kesim faaliyetlerinizi Drs Lazer üzerinden istediğiniz desenlerde sunmaktayız. Kataloğumuzda olan desenlerden birini seçip gerisini Drs’ye bırakmanız yeterli olacaktır. Tasarladığımız desenler ile ürettiğiniz ayakkabılara ayrı bir şıklık katarak müşterilerinize daha hızlı kavuşacaksınız.

Üretimi yapılacak deri yada suni deri ayakkabı için lazer kesim işlemi uyguladığımız galvo lazer makinaları ile en şık tasarımlara imzamızı atıyoruz. Ayakkabı ve deri lazer kesim işlemleri için kaliteli ve problemsiz galvo lazer makinalarımız ile çok büyük kitlelere hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyat politikamız kaliteli işçilik ile birleşince tercih edilen bir firma olduğumuzu bilmekteyiz. Yaptığımız işlerde neredeyse en az fire veren bir firma olduğumuzdan müşterilerimiz genelde deri ve ayakkabı lazer kesim işlerini bizlere emanet etmektedir.

İstediğiniz taktirde firmamıza gelebilir bir kahvemizi içebilir siz kahvenizi içerken bizlerde size ayakkabı alzer kesim konusunda yaptığımız desenleri gösterebilir ve makina parkurumuzu gezdirerek çalışma politikamız ile bilgi verebiliriz. Bizimle çalışırsanız şu kesin ; kesinlikle farklı tasarımlarımız ile ürettiğiniz ayakkabı modelleri zenginliği arttırarak müşteri kitlenizi arttıracaksınız.

Terlik Sayası Lazer Kesimi | Babet Lazer Kesimi 

Ayakkabı,terlik,babet,saya,taban malzemelerinize yüksek kaliteli galvo lazer makinalarımız ile en yüksek kalitede lazer desen kazıma,lazer kesim ve lazer markalama işlerinizi en kısa sürede en kaliteli bir biçimde yapmaktayız.

Drs Lazer deri lazer kesim için Giotto Lazer ayakkabı & deri sektöründe yıllardır kullanılmakta ve artık lazersiz ayakkabı, terlik, çanta yok denebilir. Özellikle ayakkabı sektöründe taban, mostrasın dan tüm parçalarının da lazer işlemi yapılmaktadır. Yazlık ayakkabı ve terliklerin tamamında lazer delik yada perforaj Drs Lazer tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca lazerin ilk yıllarında deri ceket ve mont üzerinde lazer işleme yapılmaktaydı bir ara yapılmasada artık bizler Drs Lazer olarak ceket ve mont lazer kesim işlemlerinide yapmaktayız.

Drs Lazer Olarak Giotto galvo lazer makinalarımız ile ayakkabı sektöründe saya kesimi, ayakkabı deri delik delme,
kazıma, markalama, deri etiket imalatı, deri kesim etiket, deri kesim çanta, deri kesim ceket imalatı yapmaktayız.

Bizi Herzaman Arayabilirsiniz info@drslazer.com

Hemen Arayın
WhatsApp chat