3D Led Lamba

3D Led Lamba

Galvo Lazer 3d lamba üretimi nasıl yapılır sorusunu net olarak yanıtlar. 3 boyutlu lamba nasıl yapılır diye endişe etmeyin. 3d lamba çizimleri hazırlamak için Rhino 3D software kullanmaya el verişli. Sonrasında ise 3 mm şeffaf pleksi (akrilik) ihtiyacınız olacak. Basit bir led sistemini plastikten yada ahşaptan yapacağınız bir altlık ile tüm parçaları kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

3 BOYUT LAMBA YAPIMI

Burada en önemli ihtiyacınız  Giotto Galvo lazer. Tabii ki düz masa lazerde 3 boyut lamba  yapmak mümkün. Ama acemi işi olacaktır. Asıl önemli olan bir imalatta kaliteli ve hızlı imalat yapmaktır . Örneğin düz masa bir 3 bd led lamba üretmek yaklaşık 10-20 dakika sürebilir. Buda size gelir sağlamaz. Giotto galvo lazer ile dakikada 1 ila 6 adet imalat edebilirsiniz. Buda size kalite ekonomik maliyet ve yüksek üretim sağlar.

3 boyut led lamba imalatı son zamanlarda çok ön planda ve moda olduğundan dolay bu konuda sizlere yardımcı
olmak ve rehber olmak isteriz. Giotto galvo lazer pleksi üzerinde çeşitli kazımalar yaparak 3d led lamba imalatı
yapabiliyoruz.Aynı zamanda aynı yöntem doğrultusu ile fotolamp imalatı ile  kişiye özel resim kazıma da yapılmaktadır. 3 boyut lamba ve dekorjinal firmaları tamamen giotto galvo lazer ile imalatlarını yapıyorlar. Akrilik yada pleksi üzerine resim kazıma ve hızlı markalama yapılır. Ayrıca pleksi lazer kesimi yapılabilir. Ayrıca bu yöntem ile dekoratif aydınlatma imalatı ve duvar aksesuarları yapılabilir.

MARKALAMA,İMALAT, YAPIMI, BASKI, RESİM,3D, 3BOYUT, LED, LAMBA, FOTOLAMP, PLEKSİ,LAZER,KESİM,3d led lamba,

 

fotoled lamba imalatı,3 boyut lamba,fotolamp,3d led lamba yapımı,3 boyut led lamba imalatı,

Hemen Arayın
WhatsApp chat