Ayna Pleksi Lazer Kesim

Ayna Pleksi Lazer Kesim

Flexi Wood ve Giotto Wood lazer cihazlarımız ile ayna ve cam alanında yenilikler getirdi. Ayna ve cam üzerine normalde kumlama yapılabiliyor. Bu işlemin maliyeti,süresi ve detay gereksinimi ile lazer teknolojisi ile yarışamayacak  durumda olması Giotto galvo lazerleri ön plana taşımaya başlamıştır. Giotto galvo lazer cam ayna işleme kumlama desen kazıma gibi işlemlerinizi maliyetsiz çok net yapmaktadır.Lazer ayna desen işlemesi aynanın arkasından simin lazer ile kazınması sonucu yapılır. Bu işlem ya tüm çizgisel olarak lazer ile çizilmesi sonuçu yada grafiğin taranması yapılmaktadır. Giotto galvo lazer ile cam üzerinde de lazer kumlama yapmak mümkündür.

Bilindiği gibi  düğün arganizasyonları,pleksi ayna obleler, baby shower, doğum günlerinde ve özel günlerde dekoratif isim yazma ve ekonomik hediyeler yapılır.Giotto galvo lazer ile markalama ve hızlı kesim ile pleksi ayna işleriniz yapılır.

pleksi ayna harf,pleksi ayna tabaka,ayna nazar ayeti,pleksi ayna nereden alınır,pleksi ayna fiyatları,pleksi ayna tepsi fiyatları,pleksi ayna nerede satılır,pleksi harf fiyatları,süslemesiz pleksi ayna,ayna harf eminönü,Ayna pleksi isimlik,aynalı harf sticker,pleksi ayna magnet,ayna harf kapı süsü,pleksi ayna kesimi,Ayna pleksi levha,pleksi ayna harf eminönü,Pleksi harf kesimi,ayna nazar duası,isimli pleksi ayna,ayna üzerine isim yazma,pleksi ayna nereden alınır,pleksi ayna toptan,ayna harf nerede satılır,pleksi ayna toptan,Ayna pleksi isim,lazer kesim ayna isim,akrilik pleksi ayna,

 

Hemen Arayın
WhatsApp chat