Ayna Pleksi Lazer Kazıma

Ayna Pleksi Lazer Kazıma Hizmetlerimiz 0535 601 48 83

Ayna pleksi malzeme üzerine lazer kesim ve kazıma işlemleri yapan firmamız, en kaliteli hizmeti sunmak üzere sizlerde yardımcı olmaya hazırdır. Bu işlemler için de giotto galvo lazer makinesini kullanmaktayız. Ayna pleksi lazer kazıma uygulamalarında kusursuz bir sonuç sağlıyoruz. Tasarımlarınız tam da talep ettiğiniz ve beklediğiniz gibi gerçekleştirilmektedir.

Giotto Galvo Lazer makinesi aynı zamanda harika bir hediyelik eşya imalatı cihazı görevi görmektedir. Ahşap kesim ile yapılan nesneler, ahşap magnet üretimi, ayna pleksi nesneler, ahşap davetiyeler, pleksi masa süslemeleri, lazer kesim ile yapılan ayna ve kutu tasarımları, aksesuar ve daha birçok ürünü üretebileceğimiz bir  makine türüdür. Ayna üzerine yapılabilen isim ve desen süslemeleri ile birlikte ayna pleksi lazer kazıma işlemleri de aynı kalitede gerçekleştirilir. Cihazın ışın atma hızı ve seviyesi en iyisi olarak kabul edilmektedir.

Pleksi ayna malzemesinin hem kesimi hem de kazıma yöntemi ile işlenmesi olarak sizlere iki sektör için de yardımcı olabiliriz. Yapılan tüm çalışmalar hem firma hem de şahıslar adına hazırlanmıştır ve bugüne dek aldığımız en küçük işte dahi özenle çalışmalarımızı tamamlamayı başardık. Alınan tüm ayna pleksi kazıma işlemleri zamanında teslim edilir. Her üründe aynı kusursuz işçilik devreye girer. Bu nedenle ürünler arasında fark oluşması gibi bir durum söz konusu değildir. Özel günler için üretilebilecek en küçük ebatlardaki ayna pleksi işlemeleri dahi lazer kesim hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Cihazın esnek tasarımlara açık olması sayesinde sizlere hiçbir kısıtlama getirmeden tasarımlarınızı ayna pleksi kazıma yöntemi ile uyguluyoruz.

Ayna pleksi lazer kazıma ve tüm lazer kesim hizmetlerimiz için firmamızla iletişime geçebilir bizimle detayları görüşebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile aynı zamanda ekonomik bir hizmet sunuyoruz. Lazer kesim ve kazıma hizmetlerinde sektörün en iyisi olarak firmamızı tercih edin.

Hemen Arayın
WhatsApp chat