Denim Lazer Kazıma ve Markalama

Denim Lazer Kazıma Hizmetlerimiz Hakkında 0535 601 48 83

Denim lazer kazıma hizmetlerinde de öncü bir firma olarak çalışmalarımızı giotto galvo lazer makinesi ile sürdürmekteyiz. Giotto Galvo Denim Lazer cihazı 150×150 cm geniş ölçülerde çalışma özelliği sağlaması açısından tek seferde 4 adet denimi aynı anda bitirebilmektedir. Zaman açısından büyük fayda sağlayan bu durum, sektöründe tek olma özelliklerinden birisini daha temsil etmektedir. Işın çapı ve hızından dolayı da kaliteli bir sonuç sağlamaktadır. Giotto galvo lazer makinesi, denimlazer kazıma çok iyi seviyede resim, desen ve işlemeleri en kısa zamanda üretebilme kapasitesine sahiptir. Lazer kesim makinesi olarak da kullanılabilen bu cihaz sayesinde aynı zamanda etiket, kemer ve jakron imalatı da firmamız tarafından yapılmaktadır.

10 yılı aşkın bir süredir firmamız diğer çalışmalarda olduğu gibi denim lazer kazımahizmetlerinde de hizmet vermektedir. Deneyimleri, bilgi birikimi ve uzmanlıkları sayesinde en iyi lazer kesim çalışmalarını sağlıyor ve özellikle tasarımlarınıza sadık kalan bir firma anlayışını ön planda tutuyoruz. Çünkü cihazımız tasarımları olduğu gibi üretebilme konusunda yeterli niteliklere sahiptir.  Cihazın kullanımı konusunda da çalışma ekibimiz uzmanlığını elde etmeyi başarmıştır. Denim lazer kazıma çalışmaları sayesinde pantolon üzerinde istenilen desenlerin oluşturulmasına olanak tanıyoruz. Belirlenen tasarımın dışına çıkmamak ve eksik bir işlem yapmamak adına kontrollü şekilde ilerliyoruz. Bugüne dek denim lazer kazıma hizmetlerinde bir aksilik yaşamadık ve yaşatmadık. Sizler de bizlere güvenebilir ve lazer kesim hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

Giotto galvo lazer cihazı ile günde ortalama 200 adet yıpratma, falçata işlemi ve iğne kırığı gibi uygulamaların üretimi rahatlıkla yetişebilmektedir. Firmaların denim yıkama ve üretimi konusunda ihtiyacını karşılayan hizmetimiz ve kullandığımız cihaz ile her zaman yardımcı olmaya hazırız. Denim lazer kazıma hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile lazer kesim hizmetleri vererek, aynı zamanda bütçenize uygun bir çalışma sağlıyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp chat